ŘÁD VRŠOVICKÉHO LVA a jeho držitelé za rok 2023

31.05.2023

V červnu při předání maturitního vysvědčení maturanty nečekala pouze ceremonie, ale některé i předání Řádu vršovického lva. Z oboru EVA to byli konkrétně čtyři studenti.

Řád vršovického lva je vyznamenání za výjimečný přínos pro školu výjimečné studijní či sportovní výsledky. Více na stránkách OA Heroldovy sady. 


PŘEČTĚTE SI KRÁTKÉ VYJÁDŘENÍ VYZNAMENANÝCH STUDENTŮ!

Martin Kareš

"Když jsme pracovali na projektu Černé ovce Heroldových sadů tak jsme netušili, že z toho bude něco velkého. Avšak poté, co videoreportáž zhlédli profesoři, se nám dostalo spoustu pozitivních ohlasů. Při konverzaci s p. ředitelem se zmínil o budoucí jakési odměně. Zprvu jsme čekali ředitelskou pochvalu, ale když jsme ji na konci roku nedostali, pustili jsme odměnu z hlavy. Obdržení ceny vršovického lva byl pro mne na konci SŠ spíše šok, než očekávání."

Oceněn za sportovní reprezentaci a za projekt Černé ovce Heroldových sadů
Martin Mach

"Byl jsem překvapen, že má práce na i pro OAHS, bude takto oceněna. Je to ocenění za celé 4 roky aktivního přístupu k akademii a jejích školních i mimoškolních aktivitách.

Veni, vidi, vici. Magnát a předák OAHS"

Oceněn za projekt Černé ovce Heroldových sadů


Anna Průšová

"Veškerou svou činnost pro školu jsem dělala absolutně přirozeně a tak, aby mi dávala smysl. Ráda pomáhám lidem a nejraději jim pomáhám ve fázi, ve které se většina problému teprve tvoří - úplně na začátku, což může být například školní prostředí a první povinnosti a zodpovědnost. Jsem vděčná, že jsem mohla nahlédnout pod pokličku celého systému a napomoct k jeho praktičnosti."

Oceněna za rozvoj programu EVA

Aleš Větrovský

"Samozřejmě mě ocenění těší. To nejdůležitější pro mě ale je, že se náš projekt Černé ovce Heroldovy dostal dál než jen ke spolužákům. Věřím, že jsem na OAHS zanechal alespoň nějakou pozitivní stopu. To pro mě byla vždy priorita, o kterou jsem se snažil. Myslím si, že díky tomuto ocenění ale můžu říct, že se mi to povedlo."

Oceněn za sportovní reprezentaci a za projekt Černé ovce Heroldových sadů