RECENZE

od stávajících studentů

Recenze od STUDENTŮ

  • Program je hlavně pro studenty, kteří se chtějí rozvíjet hlavně v manažerských schopnostech - plánování času, práci ve skupině a dalším. Chce si na to chvíli zvyknout, po pár měsících s tím ale nebude žádný problém. Profesoři se snaží být maximálně vstřícní.

Aleš, 3C
  • Program Eva je dobrý pro studenty, kteří se chtějí zaměřit na své znalosti a na to, co se naučí. Není dobré se zaměřovat na známky, ale hlavně na projekty, i když profesoři pilné studenty samozřejmě podporují. Je ale potřeba se připravit na čas věnovaný studiu a projektům - výběr ale pomáhá k plnění těch podmínek, které studenty baví. Program je na začátku, a proto se ještě vyvíjí, můžete tedy program vyvíjet spolu s námi.

Patricie, 2C

  • Program EVA pomáhá studentům v organizaci času a práce - což je i velké plus v osobním životě. Projekty, které se ve škole uskutečňují přispívají k sociálním dovednostem studenta, osobního rozvoje, mluvení (prezentování) před větší skupinou lidí. Účastníme se i projektů, které jsou pro dobrou věc! Musíte se ale připravit na to, že tento program zabere více práce. Výsledky projektů/práce se často dostaví až postupem času, což pro někoho může být demotivující. Nakonec to ale stojí za to.

Lucie, 2C